Najprawdopodobniej  jest to już ostatnia aktualizacja mapki chociaż prywatnie wierzę, że któregoś dnia Maniek upora się i z ołtarzem artefaktów:) Póki co podołał  z bonusem za logistykę. Oprócz tego dochodzi pakiet artefaktów. Szczegóły poniżej.
Chciałem podziękowac wszystkim uczestnikom Ligi za wkład w tę mapkę w postaci tysięcy partyjek, setek powtórek  oraz dziesiątek opinii i tuzinów komentarzy. Bez tego prawidłowe zbalansowanie byłoby niemożliwe.

Oto pełna lista zmian w obecnej aktualizacji:

a) dodatkowe losowe artefakty za talent logistyka

- słaby artefakt za poziom podstawowy
- silny artefakt za poziom zaawansowany
- silny + słaby za poziom ekspercki

Bonus dodawany jest automatycznie w trzecim dniu gry. Oznacza to, że trzeba już restrykcyjnie przestrzegac zasad puszczania tur ( zapisywania gry ). Obaj gracze wraz z nastaniem trzeciego dnia gry powinni znajdowac się w strefach okołozamkowych tak aby nie można było zebrac bonusu a następnie wykasowac logistyki w mentorze. Koniec zatem z puszczaniem tur w celach wygenerowania 500 i dokonania zmiany bo nie siadło czy też był błąd mentora w postaci "zjedzenia skila". Logistyka staje się także pewnym ratunkiem w przypadku beznadziejnych propozycji przy końcu rozwoju.

b) przywrócone artefakty oraz modyfikacje

- zbroja zapomnianego bohatera: +1 all oraz 20% rezystancji
- czaszka markala: +4 moc/wiedza oraz -2 luck
- korona dowódcy: +1 morale/luck/wiedza
- tomiki: -1 all włącznie z morale i luck
- peleryna sandro: +2 att/def
- pierścień odwołania: +1 def


Tam gdzie było to potrzebne zostały odpowiednio dopasowane koszty artefaktów. Modyfikacje zostały naniesione w plikach tekstowych zatem będą się wyświetlały w grze.

 

Arena do pobrania
Komentarze :


Zaloguj się aby dodać komentarz.
Logowanie


Login :
Hasło :
Autologowanie
Jesteś Nowy?
Przeczytaj Poradnik
Początkujący
Średni
Zaawansowani

Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic. Liga Heroes 3 Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum Liga Heroes 5 Akademia Wojny - portal Heroes of Might and Magic 3 Kroniki Heroes - Wortal Informacyjny Serce Ashan
Layout : XExilEX Layout cut : dotworks.pl Engine : BlackMoses