Might and Magic: Heroes 6 nie zachwyca a wręcz drażni. Gra ku zdziwieniu i zawiedzeniu wielu fanów okazała się niedopracowaną wydmuszką - cieszy oko ale dla szanującego się stratega nie dostarcza nawet minimum przyjemności z gry. Mechanika i multiplayer leżą i kwiczą a prognozy na poprawę tego stanu nie są zbyt optymistyczne.
Hall of War postawił więc wrócić do tego co absolutnie najlepsze w świecie Heroes of Might and Magic - bitwy w Heroes 5 na odpowiednio przygotowanej mapie. Od powstania Ligi Arena w ciągu kilku lat przeszła niemal nieskończoną ilość poprawek a każda kolejna wersja mapy zwiększała zarówno potencjał strategiczny jak i przyjemność z gry. Teraz nadszedł czas aby wykorzystać jej najnowszą, najciekawszą i najlepszą odsłonę do turniejowych potyczek.

Bez zbędnego przeciągania, serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w 4 edycji najbardziej popularnego w Polsce turnieju związanego z piątą częścią wspaniałej sagi. Emocje gwarantowane!
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi tematami. Regulamin zostanie niebawem uzupełniony o ostateczny system rozgrywek natomiast wszelkie odchyłki od standardowej wersji Heroes V możecie znaleźć w temacie z opisem mapy. Choć jest to dość spora lista zapewniamy, że nie ma się czego bać. Start turnieju przewidziany jest na 14 kwietnia 2012. Do zobaczenia na polu bitwy za tydzień!

 

Zapisy

Arena - opis i zasady gry

Regulamin Turnieju
Komentarze :


Zaloguj się aby dodać komentarz.
Logowanie


Login :
Hasło :
Autologowanie
Jesteś Nowy?
Przeczytaj Poradnik
Początkujący
Średni
Zaawansowani

Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic. Liga Heroes 3 Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum Liga Heroes 5 Akademia Wojny - portal Heroes of Might and Magic 3 Kroniki Heroes - Wortal Informacyjny Serce Ashan
Layout : XExilEX Layout cut : dotworks.pl Engine : BlackMoses